i Tavo turas
Apie mus Kontaktai

 Bilietai i varžybas pas mus agentūroje!

:

Kaina:

Lt

 

SMULKIAU

Kelionės krepšelis

 

Kiekvieną kart keliaujant susiduriame su ta pačia problema – ką susidėti į savo kelioninį krepšį? Net jei išvažiuojate labai trumpam, vos porai dienų, ar priešingai - visoms atostogoms, turite pagalvoti kas jums naudinga įsidėti, jog kelionės įspūdžių nesutrikdytų menki nepatogumai...

 Standartinis kelioninis rinkinukas turėtų susidaryti iš kelių svarbių dalių:

·        dokumentų,

·        vaistų bei apsauginių priemonių,

·        higienos reikmenų,

·        aprangos,

·        laisvalaikio, pramogų daiktų ir pan.

Dokumentus turite itin kruopščiai susitikrinti išvažiuojant, nes tai vienintelė priežastis dėl ko galite išvis niekur nebeišvykti, ar užsilaikyti. Svarbiausi iš jų: pasas, kelionių bilietai, automobilio dokumentai ir vairavimo pažymėjimas (jei žadate naudotis automobiliu), kelionės draudimas, kreditinės kortelės ir tos šalies į kurią vykstate valiuta.

Pasirūpinkite, jog kelioninėje vaistinėlėje būtų: preparatų sutrikusiam virškinimui, peršalimui, gydyti, tablečių nuo skausmo, apsauga nuo vabzdžių įkandimo, gelis nuo sutrenkimų ir susižalojimų. Įsidėkite pleistrų, binto, vaistų nuo silpnumo, ar pykinimo, priemonių nuo alergijos. Jei vykstate į egzotines šalis, iš anksto pasirūpinkite skiepais, nuo būdingų toms šalims užkrečiamų ligų, ar vabzdžių įkandimo. Keliaudami į kurortą vasaros sezono metu, nepamirškite saulės apsaugos kremų ir losjonų.

Keliaujantiems senjorams reikėtų ypač atkreipti dėmesį į savo vaistinėlės turinį. Esamos problemos ir ligos kelionės metu gali paaštrėti. Pasitarkite su savo šeimos gydytoju ir pasirūpinkite medikamentais. Būtina užsitikrinti patogumą kelionėje, jog tai jūsų neišvargintų.

Higienos reikmenų bagažas priklauso nuo kiekvieno žmogaus asmeninių poreikių. Svarbiausi iš jų: dantų šepetėlis ir pasta, drėgnos servetėlės, tualetiniai reikmenys, muilas, šampūnas, rankšluostis, skutimosi priemonės, žirklutės, šukos.

Rinkdamiesi kelioninę aprangą atsiminkite, jog ji turi būti itin patogi, ypač avalynė. Taip pat svarbu, jog savo kelioniniame krepšyje turėtumėte drabužių ir tokiems atvejams, jei oras netikėtai pasikeistų. Išvykstant pasidomėkite klimatu.

Išvykdami į kelionę nepamirškite fotoaparato ar filmavimo kameros, tam kad galėtumėte įamžinti įsimintiniausias akimirkas. Pasiimkite telefoną ir visus reikiamus pakrovėjus. Jei žadate keliauti prie vandens telkinių laisvalaikio praleidimui galite pasiimti akvalangą, pripučiamą čiužinį, kamuolį ir pan. Jei ilgą laiką žadate sėdėti transporto priemonėje, jums praverstų pagalvėlė, pledas, bei gera knyga ir nuotaikinga muzika. Vyresnio amžiaus žmonėms patartina pasiimti užsienio kalbos žodynėli, jog neturėtumėte papildomo streso ir nemalonumų, bei galėtumėte susikalbėti su aplinkiniais.

Tėveliams keliaujantiems su mažais vaikučiais ar kūdikiais svarbiausia nepamiršti pasirūpinti vaiko apranga, kelionine kėdute, vaiko higienine priežiūra (sauskelnėmis, drėgnomis servetėlėmis, seilinukais), maisteliu, bei čiulptukais. Kelionėse vaikai tampa jautresni, taigi patartina turėti vaistų nuo ausų uždegimo, temperatūros, bei slogos.

Prisiminkite, jog kelionės skirtos poilsiui, todėl pasistenkite, kad bagažas jūsų nevargintų savo svoriu. Įsidėkite jums reikalingiausiai atrodančius daiktus. Grįžtant atgalios, visada norisi parsivežti kažką naujo, ar pargabenti lauktuvių, taigi neapkraukite savęs. Svarbiausia nepamirškite pasiimti šypsenos, geros nuotaikos ir susidomėjimo savo atostogomis.

Gerų akimirkų!

:

Kaina:

Lt

 

SMULKIAU

NAUJIENŲ PRENUMERATA

Jūsų el. pašto adresas

 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


Tavo turas
2008 © Visos teisės saugomos